1 / 6
ATV 600cc
5.200 €
Цената не е фиксна
13.11.2022 20:30

Кичево

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2020

Модел:

HSUN

Километри:

5000

Моторот е во одлична состојба како нов со чиста документација на македонски таблички.
Километража : 4000км
Има фабрички вграден уред за влечење.
Повеќе информации на тел.
Контакт: 078-268-085

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078268085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам