1 / 10
Mercedes ML 320
6.900 €
Цената не е фиксна
7.000 €
17.08.2022 20:19

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

320

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes ML 320 TNG W163
Benzin i Plin
Km 178 000
160kw / 218Ps
Tempomat
Full kozna
Automatik
So kuka
Registriran do 23.04.2023
MK Tablici
Amirikanski SUV
Zelen karton 1 godina
Motor i menjac vo top sostojba
Moze i zamena

Kontakt: WhatsApp 00491602208944

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ramiz
Потврден огласувач
71542342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам