1 / 7
Se prodava kukja vo Tetovcanka, Tetovo
285.000 €
17.08.2022 20:52

Тетово / Тетово

Број на соби:

9

Квадратура:

307 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

201 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Tetovcanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Tetovcanka, Tetovo
_______________
▪️ Katnost: Po+P+1+Pk
▪️ Plac: 307m2
▪️ Dvorno mesto: 201m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 424m2
▪️ Na kat: 106m2
▪️ Garazha
▪️ Parking
_______________
▪️ Kukjata e renovirana.
▪️ Kukjata e lepenka od dve strani.
▪️ Kukjata ima zasebni dva vleza koi izleguvaat na dve razlicni ulici.
_______________
Cena:
➧285.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам