1 / 4
Se prodava kukja vo Potok, Tetovo
200.000 €
25.01.2023 15:11

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

281 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Potok vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: Po+P+1+Pk
▪️ Plac: 100m2
▪️ Dvorno mesto: X
▪️ Vkupno stanben prostor: 281m2

_______________
▪️ Kukjata e delumno renovirana.
▪️ Kukjata e lepenka od edna strana.
_______________
Cena:
➧200.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам