1 / 12
vw volkswagen scirocco
6.200 €
17.08.2022 21:24

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Scirocco

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

122 kw / 166 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava vw scirocco 1.4 TSI 122hp 2010god uvoz ch🇨🇭 napraveno golem servis pred 1000km 200***km realni extra socuvana pravena za svoja dusa bez denar vlog kolata moze da se vide i proba sekoe vreme bez zameni samo kes cena 6200€ necarineta poveke info inbox ili 078535580

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077654263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам