1 / 2
prodavam kujnsko bojlerce
1.000 МКД
Цената е фиксна
08.12.2022 15:52

Аеродром / Скопје

prodavam kujnski bojler visokomontazno raboti, no potrebno e da mu se stavi nov greac.kontakt aleksandra 077 823 129

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
077823129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам