1 / 8
Drag Laser 24", odlicen
5.500 МКД
28.11.2022 11:00

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

18 "

Prodavam kompletno ispraven velosiped Drag Laser 24", za deca 130-160 cm.18 брзини.
Рамка: Drag Laser HI-TEN Вилушка: HI-TEN Steel Гуми: Kenda 24x1.95 Команди: Shimano SL-RS35 Преден менувач: Shimano FD-TZ20 Заден менувач: Shimano RD-TX35 Пренос: Челичен со пластично покритие 42X34X24 заба, Венец-касета: Shimano MF-TZ20 14-28, Ланец: KMC Z33 Кочници: Алуминиум тип V-brake Тежин- 12,2 kg

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Val
Потврден огласувач
075310411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам