1 / 6
Yugo florida
1.000 €
17.08.2022 21:49

Валандово

Марка:

Zastava

Модел:

Yugo

Година:

1989

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Останато

Top sostojba
Poveke informacii na 078209393
078209393
078209393

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078206041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам