1 / 8
Kymco Downtown 125 2011g.
По Договор
11.11.2022 07:56

Велес / Велес

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2011

Модел:

Downtown

Километри:

15000

Prodavam odlicen Kymco 125 Downtown 2011 godina so 16800km i 16ks dva kluca Registriran do maj 2023
Poveke informacii Tel. 071/377-555

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
223223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам