1 / 3
Tocak velosiped
1 €
17.08.2022 23:04

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

So brzini, novi gumi 20ki so dupli bandasi, malce vozen

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
075873388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам