1 / 4
Honda CRF 450r kurbla i Anlaser 2017
По Договор
31.08.2022 12:39

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2017

Модел:

CRF 450r

Honda CRF 450r 2017 so faktura Kurbla i Anlaser Motorot e Staklo so 60 saati povejce inf na tell 077-924-144 Komplet plastiki drugi reserva

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам