1 / 6
Golf 5 plus
3.800 €
28.09.2022 09:38

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 5 plus 2005 godina, benzin 1.4 , moze da se proba kade sakate

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075531687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам