1 / 3
Prodavam kukja vo prebeg
120.000 €
06.11.2022 18:33

Штип / Штип

Број на соби:

10

Квадратура:

370 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

21 ви Мај бр.16

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna povrsina od 370 kvadrqtni metri korisna povrsina od koi:
* Na prizemjeto se naogja deoven prostor (garaza) od 120 kvadratni metri i tavanska visina od 3.2m;
* na prviot sprat se naogja deloven pristor od 100 kvadratni metri;
* Na vtoriot sprat se napgja stamben prostor od 100 kvadratni metri
* Na potkrovjeto se naogja stamben prostor od 50 kvadratni metri.
Kukjata e so site dokumenti i reguliran imoten list i e vednas vseliva.
Pogodna e za deloven prostor od sekakvi nameni (lesna nezagaduvacka indistrija).

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

deloven prostor
Потврден огласувач
078891418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам