1 / 5
Citroen C4 moze zamena
3.000 €
Цената е фиксна
26.09.2022 09:06

Охрид / Охрид

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Citroen C4 1.4 benzin/plin vo dobra sostojba so zelen karton i 4 novi gumi i napraven servis komplet moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vasko
Потврден огласувач
077714777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам