1 / 6
Se prodava KIA Rio
1 €
Цената е фиксна
27.01.2023 12:39

Ресен

Марка:

Kia

Модел:

Rio

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

71 kw / 97 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Kia Rio 1.4 proizvedena vo 2008 godina, benzinec, vo besprekorna sostojba, so klima, original kilometraza od prv do posleden km. Servisirana vo ovlasten Kia servis vo Makedonija. Standardna oprema. Registrirana do maj 2023 godina. Ne e vozena taxi. Motor Euro 4. Jas sum prviot gazda. Nema ni gram korozija. Kolata e pali-vozi!

Cena: 4500 evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Krste
Потврден огласувач
078894277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам