1 / 4
Beverly 300
2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2022 19:41

Охрид / Охрид

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

Beverly 300

Километри:

25000

Povekje informacii:
078-231-751 Aleksandar

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
075612809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам