1 / 8
Се продава трособен стан во Битола
56.000 €
01.12.2022 16:18

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Кланица

Се продава трособен стан во Битола, во населба Кланица. Лице за контакт Сузана 077975012.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
075542307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам