1 / 23
jeep wrangler
35.000 €
18.08.2022 09:46

Берово / Берово

Марка:

Jeep

Модел:

Wrangler

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

142 kw / 193 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

more info viber +12392875050

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071515450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам