1 / 4
Се продава стан во Битола
38.000 €
15.11.2022 15:06

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

53 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Едвард Кардељ

Се продава стан во Битола на улица Едвард Кардељ. Лице за контакт Сузана 077975012.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
075542307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам