1 / 3
Peugeot Partner BIPPER
3.999 €
18.08.2022 10:05

Неготино / Неготино

Марка:

Peugeot

Модел:

Bipper

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Останато

Централно заклучување,

-Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

-Клима уред,

-Радио CD,

-Помош при паркирање,

-Серво управувач,

-Борд компјутер,

-Кожен волан,

-Регулирање волан
ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

-ESP електронска стабилизирачка програма,

-Наслони за глава

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

//// ////
Потврден огласувач
071 375 777 / 072 316 777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам