1 / 12
SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011
По Договор
1 €
Денес 10:54

Гостивар / Гостивар

Марка:

Subaru

Модел:

Justy

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

67 kw / 91 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina
✅️Registrirana cela godina
✅ KLIMA - LADI ODLICNO
✅ SERVO
✅ 4x4
✅ ABS
✅ ESP
✅ AUX
✅ AIRBAG
✅ RADIO CD
✅ SERVISNA KNISKA
✅ ELEKTRIKA NA 4x PROZORI
✅ ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
✅ CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
✅ MOTOR, MENUVAC, PODVOZJE PERFEKTNI
✅ POMINATI REALNI 120.000 km (ODO)
✅ IDEALNA I ZA VOZAC POCETNIK
✅ PROVERKA PO VASHA ZELBA ☑️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jordan
Потврден огласувач
078285000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам