Prodazba na zemjiste
100.000 €
18.08.2022 12:07

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste k.p.10192 i 10193 vo Sveti Nikole.za poveke informacii na 077908291

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077715324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам