1 / 10
MINI ONE D 1.5D 95HP 5-DOORS
14.900 €
04.10.2022 12:13

Кочани / Кочани

Марка:

Mini

Модел:

ONE D

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

69 kw / 94 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2017
Марка:
MINI
Модел:
ONE
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
D 1.5D 95HP
Кубикажа:
1500 cm3
Коњски сили:
95 HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
HATCHBACK
Километража:
185000
Надворешна боја:
Бела
Шифра:
F55381
ОПРЕМА
ABS
AirBag
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
Клима Уред
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2017
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VOLVO XC40 GEARTRONIC 2.0 D3 150HP Автоматски

29600 €

VW TOUAREG R-LINE 3.0TDI 286HP 4-MOTION 8G-DSG AUTOMATIC

79500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам