ШУМА 20 ДЕKАРИ И НИВА ВО БЕРОВО
1 €
Цената не е фиксна
09.11.2022 21:10

Берово / Берово

Квадратура:

20000 m²

Тип на земјиште:

Останато

ВО БЕРОВО СЕ ПРОДАВА ЈАСИКОВА ШУМА 20 ДЕКАРИ, И СЕ ПРОДАВА НИВА ДЕКАР ИПОЛЦЕНА ПО ДОГОВОР
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

ЈАВЕТЕ СЕ:
ТЕЛЕФОН 078411238

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Младен
Потврден огласувач
078411238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам