1 / 12
Prodavam stan vo Ohrid i kukja vo Prespa
По Договор
13.03.2023 11:42

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se prodava stan vo Ohrid
1.Stan na ulica Egejska duplex 107m2 na 4-ti kat od 4 bez lift 800e/m2
2. Stan na ulica Asnom kaj Tamaro novogradba 50m2 na prizemje 1350e/m2
3. Stan na ulica Slavej Planina 45m2 nov, namesten 1600e/m2
4. Kukja vo s.Stenje na Prespansko Ezero 100m2 so 300 m2 dvor 40.000e

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071230812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам