1 / 2
Kotel za parno na peleti AURIGA 23KW
45.000 МКД
Цената не е фиксна
27.03.2023 17:11

Битола / Битола

Se prodava kotel za parno greenje Auriga od Ecospar 23kw komplet so pravosmukalka Alfaplam, kotelot e mnogu sochuvan, koristen e samo 2 grejni sezoni i e vo odlicna sostojba

Tel za kontakt: 070269025

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
070707070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам