1 / 3
Koncertna Gitara Mario Gropp
2.250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 14:13

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Koncertna gitara, racna izrabotka vo Germanija.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
072265459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам