1 / 1
Gumi 18ka
1.000 МКД
Цената не е фиксна
07.04.2023 00:28

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Audi

Модел:

Друг модел

Година:

2022

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

Novi 2te za 2000

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vano
Потврден огласувач
072 209 951
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам