1 / 5
Se prodava kukja vo Centar vo Tetovo
450.000 €
07.09.2022 18:51

Тетово / Тетово

Број на соби:

15

Квадратура:

750 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

650 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Centar.
_______________
▪️ Katnost: P+3
▪️ Plac: 750m2
▪️ Dvorno mesto: 650m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 400m2
_______________
Cena:
➧450.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38972257445
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам