1 / 3
Iveco
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2023 22:14

Делчево / Делчево

Vozilo to e vo dobra sostojba. Cena po dogovoro.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Bosko
Потврден огласувач
077670401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам