1 / 9
Suzuki burgman 200cc
2.100 €
Цената не е фиксна
2.400 €
15.11.2022 17:18

Штип / Штип

Марка:

Suzuki

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

Burgman 200cc

Километри:

20000

Prodavam MAXI SCOOTER Suzuki Burgman 200cc
-potrosuvacka 3.5L / 100
-Dva kluca,
-24.000km,
-Malossi variator novi rolni i kaish,
-Reg. do 04.2023g

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078730030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам