1 / 11
Moleraj i krecenje so dekorativen Japonski zid
9 €
27.11.2022 13:18

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна естетска убавина, топлотна и звучна изолација.

Јапонскиот малтер е идеален материјал за обложување на ѕидови во домови,хотели, ресторани, канцеларии и други ѕидни површини.

Просториите украсени со Јапонскиот малтер се топли и атрактивни, а фината зрнеста структура ги истакнува сите детали на амбиентот.

Составот на Јапонскиот малтер е од чист памук и свила, што подразбира 100% еколошки производ.

e-mail-от не е исправен, контакт исклучиво на телефонскиот број

Цена за работна рака со материјал изнесува 9 евра

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
070489489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам