1 / 7
Renault Megane Scenic 1.5 DCI
2.450 €
17.10.2022 20:50

Пехчево / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Останато

Megane Scenic 1.5 DCI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078393858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам