1 / 1
Velosiped marka BMW ,,27,,
1 €
15.11.2022 23:53

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava, poloven, koristen malku vreme. Poveke informacii na telefonskiot broj.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
070551101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам