1 / 10
Ducati Hypermotard 796 (803cc)
5.500 €
Цената не е фиксна
07.11.2022 11:09

Струга / Струга

Марка:

Ducati

Вид:

Останато

Година:

2011

Модел:

Hypermotard 796 (803cc)

Километри:

5000

Motorot e vo odlicna sostojba,servisiran I registriran Ima pominato 3400 mph motorot e uvezen od Amerika.Za poveke informacii javetese na :

078421994 078421994 Pavel.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dimitri
Потврден огласувач
072204830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам