1 / 3
Kukja
65.000 €
03.06.2023 10:03

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

157 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

1438 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

s.Orovnik

Se prodava kukja vo s.Orovnik 157m2
BROJ ZA kontakt 070-297-107
BROJ ZA kontakt 070-297-107

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zlatan
Потврден огласувач
70297107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам