1 / 7
Peugeot 307cc
3.800 €
Цената е фиксна
05.10.2022 17:50

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

73 kw / 99 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

2004 godina
100ks

Za poveke informacii:
076432110 Marijan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nace
Потврден огласувач
078307497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам