1 / 2
Се продава куќа во центарот на Битола
По Договор
18.08.2022 22:01

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

72 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

93 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

„Климент Охридски“ бр. 9а

Се продава куќа со помошни простории во центарот на Битола (Стара Болница, кај семафорите).

Вкупната површина на парцелата е околу 200м2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
077836916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам