1 / 4
Vintage Kenwood LS-85 SSSS
140 €
Цената е фиксна
30.11.2022 06:21

Кисела Вода / Скопје

1. VINTAGE Kenwood zvučnici, originalna sostojba, made in Belgium........ cena 140 eur. (fiksno). Bez nikakvi zameni i pazarenja okolu cenata, videte original fotografii.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам