1 / 9
APARTMANI SAJCESKI PESTANI
По Договор
19.08.2022 02:00

Охрид / Охрид

Квадратура:

40 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdavaat studia vo Pestani, vednas do ezero.
Tel.077 815 161

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам