1 / 10
BMW 523 i
6 €
20.08.2022 10:20

Демир Хисар

Марка:

BMW

Модел:

523

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

071 663 486
240 000 km
523 i benzin
So servisna Uvoz od Svajcarija
Avtomatik
Golema Navi
M Packet volan
Novi gumi
Bez nikakva zabeleska

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
071663486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам