1 / 12
CITROEN C5
6 €
20.08.2022 10:20

Демир Хисар

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

071 663 486
2.7 Biturbo dizel
Avtomatik
Exclusive oprema najvisoko nivo
Registriran
Servisiran
Novi gumi
Vozilo od ambasada
Bez nikakva zabeleska

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
071663486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам