1 / 4
Parocistat FUEGO WHL-801B Cistac na parea
2.500 МКД
20.08.2022 11:44

Карпош / Скопје

Cistac na parea FUEGO nov ednas vklucen za proba so vazecka garancija kompletno pakuvanje.
Karakteristiki:
Стик правосмукалка на пареа
Моќност:1500W
Резервоар на вода:550 ml
Чисти и дезинфицира на пареа од 110 степени
Должина на кабел:3m
10 фукнции

https://www.neptun.mk/categories/Parni_cistaci/FUEGO-WHL-801

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Hristian
Потврден огласувач
078259767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам