1 / 6
Stan od 61m2 vo Centar - ZDRAVESKI
68.000 €
29.11.2022 15:31

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

61 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Ул. Марсал Тито бб

Se prodava stan od 61m2 vo strog centar
Stanot se naogja na novoto setaliste vo centar na Struga
Go ima sledniot raspored:
- Dnevna so trpezatija
- Kujna
- Spalna soba
- Kupatilo
- Edno parking mesto
Stanot se prodava kompletno namesten
Cena: 68.000 evra
Za povekje informacii obrtete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0157

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам