1 / 5
Luksuzna kukja na top lokacija
1 €
25.11.2022 21:32

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

202 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

525 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Se prodava moderno i luksuzno izgradena i opremena kukja vo nas. Deveana vednas do rekata. Kukjata ima 525m2 dvorno mesto i 202m2 pod gradba vo osnova. Cena po dogovor. Povekje informacii 070318320 Vladko.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo Kicevo

65000 €

SE PRODAVA NOVA KUKJA SPROTI ARABELA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам