1 / 12
VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS HIGHLINE
По Договор
17.02.2023 20:15

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Модел:VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS M/T
Произведено:2015 Год
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ •Еуро6 150Кs
Менувач:M/T 6+1
Врати:4
Километража: 160000KM Оригинални КМ
2 клуча,4 скоро нови гуми летни
Oпрема:
-Мултимедиа НАВИ CD SD AUX BT USB
-Кожен серво волан со команди
-Tемпомат-Дистроник
-Лимитер
-Старт Стоп Систем
-Рекаро салон Ерго Конфорт
-Кожни седишта
-Електрика на седиште
-Климатроник Трозонски Напред-Назад
-ЛЕД Дневни светла
-БИ ЛЕД ФАРОВИ АДАПТИВ
-Парктроник 360 со графички приказ
-Борд Компјутер
-Електрика на прозорци и ретровизори
-Алу Фелни Фабрички
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Централно со далечинско

и мн друго.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AVTOCENTAR ELGRAD dooel
ul.Zeleznicka br.24 Negotino
Потврден огласувач
075482220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам