1 / 2
Prodavam povolno Pishtol CZ I Pushka IZ
200 €
30.11.2022 07:53

Аеродром / Скопје

Prodavam pistol crvena zastava M88,kalibar 9mm LUGER , cena 200 era
Lovecka pushka bokerica,dvocevka, ruska, Maria Baikal,model IZ 27EM-M,kalibar 12,cena 250 era
Samo za luge koi poseduvaat dozvola za oruzje

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075447734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам