1 / 3
Se izdava 135m2 centar Sveti Nikole
5 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 15:13

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

135 m²

Греење:

Струја

Se izdava deloven prostor vo centarot na Sveti Nikole 135m2
So dva vleza eden od glavna ulica i eden od pazarot
Pogodno za market, prodazen salon, zabavni igri, i dr.
Moznost za postavuvanje fotovoltaici za sopstvena potreba.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
072210332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам