1 / 8
Ebike-velosiped
890 €
Цената не е фиксна
19.08.2022 14:25

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava ebike easymotion evo jet,kompletno ispraven so 1840 km .baterija vo 80-85% kondicija org polnac i kluc za baterija
3*8 brzini alivio menuvac
Tektro auriga kocnici so dva klipa
Posti moznost i da se prodade kako obicen velosiped vo toj slucaj se vadi motor elektronika baterija i sekako druga cena

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Roki
Потврден огласувач
075215555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам