1 / 9
Peugeot 307 benzin/plin 2006 god
2.800 €
3.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 13:00

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot redizajn 307 so atestiran plinski ured 1.4 65kw odlichno za pocetnik
Registrirano cela godina
so pominati 17x xxx
2006godina
4 isti odlichni gumi
Bord kompjuter
ABS
Servo
elektrika stakla
Klima odlichna
Centralno daljinsko 2 kluca
Podesuvanje volan sedišta
Sostojba odlična
Mozhe zamena za ponovo vozilo so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

prodavac
Потврден огласувач
071380606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам